image
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Burza pro Bedona

Burza pro BedonaVYDĚLALI JSME SI NA ADOPCI

V úterý 30. dubna proběhla ve škole charitativní burza. Její výdělek byl určen pro našeho adoptovaného sirotka Bedona. Potřebovali jsme vydělat 21 000,- korun a jsme moc rádi, že se nám to podařilo! Rekordní částku 25 000 z roku 2022 jsme sice nepřekonali, ale 21 350,- Kč je pěkná částka.

Chceme poděkovat všem, kteří přinesli věci k prodeji, napekli sladké nebo slané dobroty. Velký úspěch měly letos také sazenice, které vypěstovali žáci 5. B třídy. Zvláštní poděkování patří 4 děvčatům z 8. A, které pod zkušeným vedením paní asistentky Štěpánky Kubové prodávaly sladké a slané dobroty v improvizované cukrárně. MOC Děkujeme.

Letos je Bedonovi 16 let a navštěvuje třetí = tedy předposlední ročník střední školy. Dokud bude studovat, budeme se snažit vydělat pro něj peníze.

Takže zase za rok.