image
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Školní výlet - 8.A

Školní výlet - 8.ANaši osmáci se vrátili z nezapomenutelného dvoudenního školního výletu v turistické základně Kamenka v Odrách. Tento výlet, plný dobrodružství a nových zážitků, se nesmazatelně zapsal do jejich pamětí. Žáci měli k dispozici celý dům s prostornou zahradou, což jim poskytlo dostatek možností k různým aktivitám a zábavě. Během těchto dvou dnů si užili společné hry a mnoho dalších činností, které posílily jejich týmového ducha a přátelství. Zážitky z výletu pečlivě zachytila Tereza Matůšů, žákyně 8.A, která vytvořila krásné vzpomínkové video. Toto video bude pro všechny účastníky výletu cennou památkou na společně strávený čas. Děkujeme Terezce za její práci a všem osmákům za skvělou atmosféru, kterou na výletě vytvořili!