image
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Srdce s láskou darované

Srdce s láskou darovanéSrdce s láskou darované

Žáci osmých ročníků se zapojili do projektu „Srdce s láskou darované“, jehož cílem je podporovat tradiční hodnoty, jako je láska, úcta, porozumění a sounáležitost. Je to projekt, který má především rozdávat radost. Osmáci tento projekt věnovali bývalému učiteli školy panu Josefu Heindlovi k jeho významnému životnímu jubileu. Panu učiteli připravili malé překvapení, napekli malá perníková a linecká srdíčka a pozvali pana učitele do školy. Na setkání mu zazpívali jeho oblíbené písně, zavzpomínali společně na jeho více než čtyřicetileté pedagogické působení a na závěr nechyběl ani dárek. Žáci mu předali vlastnoručně s láskou vyrobené srdce se symboly, které pana učitele vystihují. Jednalo se například o housle nebo modely výrobků, které se svými žáky v průběhu let vyráběl. Byl to krásně strávený společný čas naplněný radostí, smíchem a hudbou.
Panu učiteli přejeme hodně zdraví, radosti a neutuchajícího životního elánu.

žáci 8. B a 8. A

Odkaz na stránky projektu:https://srdce.age-management.cz/soutezni-prace-2023/detail/70