image
Drobečková navigace

Úvod > Dokumenty > Projekty > Zvýšení kvality a dostupnosti infrastr pro vzdělávání v ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Fulnek

Zvýšení kvality a dostupnosti infrastr pro vzdělávání v ZŠ a MŠ T. G. Masaryka FulnekZákladní škola T. G. Masaryka Fulnek p. o. podala v měsíci únoru 2017 žádost o podporu projektu s názvem Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání v Základní škole T. G. Masaryka Fulnek, v rámci 47. výzvy IROP- Infrastruktura základních škol. 

Dne 29.6.2018 žádost o podporu prošla úspěšně procesem hodnocení a na základě doporučení Centra pro regionální rozvoj ČR byla schválena Řídicím orgánem IROP k financování, dne 18.7.2018 bylo vydáno rozhodnutí o poskytnutí dotace  pro náš projekt, jeho realizace bude probíhat do dubna 2020.

 

Cílem  projektu Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání v Základní a mateřské škole T. G. Masaryka  je :

 

- vybudovat potřebnou infrastrukturu a bezbariérový přístup po budově školy za účelem zpřístupnění výuky žákům s hendikepem 

- získat pro školu nejlepší vybavení, které má odpovídající kvalitu, životnost a cenu, ke kterému je poskytována odpovídající podpora a servis.

- investovat do odborných učeben a další infrastruktury potřebné pro rozvoj klíčových kompetencí žáků, modernizovat výukové metody

- snížit podíl frontální výuky při výuce přírodovědných a technických předmětů.

- vytvořit zázemí pro výuku technických a řemeslných dovedností s cílem zvyšovat zájem žáků o přírodovědné a technické obory, výuku cizích jazyků a oblast digitálních technologií.

- vybudovat  zázemí, které bude využitelné rovněž v rámci neformálního a volnočasového vzdělávání- spolupráce škol  ZŠ J. A. Komenského Fulnek